Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Panasonic PANB60304080BP Light Bulb Panasonic
Item:
#1828975
Technical details
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | PANB60304080BP |
| Manufacturer Part # | PANB60304080BP |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Panasonic PANB60304080BP Light Bulb Panasonic
$18.99
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic PANB60304080BP Light Bulb Panasonic