Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Panasonic PANF60305T80HN Light Bulb Panasonic
Item:
#1828975
Technical details
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | PANF60305T80HN |
| Manufacturer Part # | PANF60305T80HN |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Panasonic PANF60305T80HN Light Bulb Panasonic
$18.99
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic PANF60305T80HN Light Bulb Panasonic