Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Panasonic PANF612EBK00AP Bulb Incandescent
Item:
#1179644
Technical details
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | PANF612EBK00AP |
| Manufacturer Part # | PANF612EBK00AP |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Panasonic PANF612EBK00AP Bulb Incandescent
$21.08
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic PANF612EBK00AP Bulb Incandescent
