$63.87
$65.93
Compare Price
You save
$2.06
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Panasonic .
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic PANH20113280S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Panasonic PANH20113280S Ceiling Plate
Item:
#1139312
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | PANH20113280S |
| Manufacturer Part # | PANH20113280S |
| Height | 2" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 15" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Panasonic PANH20113280S Ceiling Plate
$63.87
$65.93
You save
$2.06
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic PANH20113280S Panasonic Ne-(1257r 1757a)
