Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 033000-032
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Parker Hannifin 033000-032 Filter Drier Liquid Line
| Manufacturer | Parker Hannifin |
|---|---|
| Model Number | 033000-032 |
| Manufacturer Part # | 033000-032 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Parker Hannifin 033000-032 Parker Liquid Line Filter Drier- Gold Label, 1/4" Sae Male Flare, Model 032, Compatible With All Commercially Available Refrigerants

