KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 033199-082
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Parker Hannifin 033199-082 Filter Drier Liquid Line
| Manufacturer | Parker Hannifin |
|---|---|
| Model Number | 033199-082 |
| Manufacturer Part # | 033199-082 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Parker Hannifin 033199-082 Parker Liquid Line Filter Drier- Gold Label, 1/4" Sae Male Flare, Model 082, Compatible With All Commercially Available Refrigerants

