Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 033199-1639
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Parker Hannifin 033199-1639 Filter Drier Liquid Line
| Fits with Manufacturer | Parker Hannifin |
|---|---|
| Model Number | 033199-1639 |
| Manufacturer Part # | 033199-1639 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Parker Hannifin 033199-1639 Parker Liquid Line Filter Drier- Gold Label, 3/8" Odf Solder, Model 163s, Compatible With All Commercially Available Refrigerants


