Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Parker Hannifin 040315-01 Exp Valve Thrmstatic 1/4 In 1/2 Out 60 Cap
Item:
#1152676
Technical details
| Manufacturer | Parker Hannifin |
|---|---|
| Model Number | 040315-01 |
| Manufacturer Part # | 040315-01 |
| Height | 3" |
| Width | 5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Parker Hannifin 040315-01 Exp Valve Thrmstatic 1/4 In 1/2 Out 60 Cap
$195.78
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Parker Hannifin 040315-01 Exp Valve Thrmstatic 1/4 In 1/2 Out 60 Cap

