$230.54
$254.35
Compare Price
You save
$23.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 12FS5C2-Z05R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Parker Hannifin 12FS5C2-Z05R Repair Kit Solenoid
Item:
#1144014
Technical details
| Manufacturer | Parker Hannifin |
|---|---|
| Model Number | 12FS5C2-Z05R |
| Manufacturer Part # | 12FS5C2-Z05R |
| Height | 1.85" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Parker Hannifin 12FS5C2-Z05R Repair Kit Solenoid
$230.54
$254.35
You save
$23.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Parker Hannifin 12FS5C2-Z05R Parker Hot Water Solenoid Repair Kit 3/4" Npt, Stero

