$8.37
$10.56
Compare Price
You save
$2.19
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 13SAL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Parker Hannifin 13SAL Stop Door Floor Mount Alum
Item:
#1138055
Technical details
| Manufacturer | Parker Hannifin |
|---|---|
| Model Number | 13SAL |
| Manufacturer Part # | 13SAL |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
Parker Hannifin 13SAL Stop Door Floor Mount Alum
$8.37
$10.56
You save
$2.19
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Parker Hannifin 13SAL Material Aluminum, Weight .159 Lb, Height 1", 25 Mm
