Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 13SPB
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Parker Hannifin 13SPB Stop Door Floor Mount Brass
| Manufacturer | Parker Hannifin |
|---|---|
| Model Number | 13SPB |
| Manufacturer Part # | 13SPB |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Parker Hannifin 13SPB Material Brass Polished Solid, Weight .155 Lb, Height 1", 25 Mm, Outer Diameter 1-3/4" Base
