KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 475445
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Parker Hannifin 475445 Vibration Absorber 5/8" Odf
| Manufacturer | Parker Hannifin |
|---|---|
| Model Number | 475445 |
| Manufacturer Part # | 475445 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Parker Hannifin 475445 Vibration Absorber, 5/8" Odf Solder X 8-3/4", Stainless Steel Hose And Braid, With Solid Copper Connectors, Minimizes The Transmission Of Vibration That Can Occur, In Refrigeration And Air Conditioning Systems.

