Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Parker Hannifin 805127 Wrench Power Element Kt 46
Item:
#1195257
Technical details
| Fits with Manufacturer | Parker Hannifin |
|---|---|
| Model Number | 805127 |
| Manufacturer Part # | 805127 |
| Height | 0.1" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Parker Hannifin 805127 Wrench Power Element Kt 46
