$95.11
$119.91
Compare Price
You save
$24.80
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 954 BCAL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Parker Hannifin 954 BCAL Closer Door (#4 Silver)
Item:
#1130864
Technical details
| Manufacturer | Parker Hannifin |
|---|---|
| Model Number | 954 BCAL |
| Manufacturer Part # | 954 BCAL |
| Height | 3.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 5.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
Parker Hannifin 954 BCAL Closer Door (#4 Silver)
$95.11
$119.91
You save
$24.80
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Parker Hannifin 954 BCAL Material Aluminum Finish, Screw Centers 3/4 X 9 1/8", 19 X 232 Mm
