Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other B135SPBC
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Parker Hannifin B135SPBC Holder Door Flip Up Brass 4"
Item:
#1138126
Technical details
| Manufacturer | Parker Hannifin |
|---|---|
| Model Number | B135SPBC |
| Manufacturer Part # | B135SPBC |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
Parker Hannifin B135SPBC Holder Door Flip Up Brass 4"
About this item
Product Details
Product Details
Parker Hannifin B135SPBC Material Brass Finish, Weight .455 Lb, Height 4", 102 Mm, Flip Down Door Holder Flip Up To Release.
