Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other ECE-A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Parker Hannifin ECE-A Valve Body Expansion Valve
Item:
#1203832
Technical details
| Fits with Manufacturer | Parker Hannifin |
|---|---|
| Model Number | ECE-A |
| Manufacturer Part # | ECE-A |
| Height | 4.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Parker Hannifin ECE-A "ece" Balanced Port 1/2 Thru 1 Nominal Tons

