$79.05
$94.25
Compare Price
You save
$15.20
(16%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other PKC-2-120
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Parker Hannifin PKC-2-120 Coil Refrig Valve 120vac
Item:
#1203811
Technical details
| Manufacturer | Parker Hannifin |
|---|---|
| Model Number | PKC-2-120 |
| Manufacturer Part # | PKC-2-120 |
| Height | 4" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Parker Hannifin PKC-2-120 Coil Refrig Valve 120vac
$79.05
$94.25
You save
$15.20
(16%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Parker Hannifin PKC-2-120 Parker Coil Pkc-2-120 15w 120 Vac 50/60hz, For R42 Thru 56 Series Valves


