Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Parker Hannifin SCE-A Valve Body Expansion Valve
Item:
#1203807
Technical details
| Manufacturer | Parker Hannifin |
|---|---|
| Model Number | SCE-A |
| Manufacturer Part # | SCE-A |
| Height | 3" |
| Width | 5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Parker Hannifin SCE-A "sce" Balanced Port 1/2 Thru 1 Nominal Tons

