Free Shipping
Free Shipping
$594.66/{}
$954.33
Compare Price
You save
$359.67
(38%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Peerless aftermarket .
- Engineered to match existing Peerless units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Peerless CW640A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Peerless CW640A Baking Stones Set Of 2 1"x20 5/8"x31 1/4"
Item:
#1193934
Technical details
| Fits with Manufacturer | Peerless |
|---|---|
| Model Number | CW640A |
| Manufacturer Part # | CW640A |
| Height | 2" |
| Width | 20.63" |
| Depth | 31.25" |
| Weight | 128.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Peerless CW640A Baking Stones Set Of 2 1"x20 5/8"x31 1/4"
$594.66/{}
$954.33
You save
$359.67
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Peerless CW640A This Product Will Ship Ltl