Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 03066-3
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Penn Barry 03066-3 Key Square 1/4"sq X1 1/2"std
Item:
#1177950
Technical details
| Manufacturer | Penn Barry |
|---|---|
| Model Number | 03066-3 |
| Manufacturer Part # | 03066-3 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Penn Barry 03066-3 Length 1 1/2", 38 Mm, Width 1/4", 6 Mm, Depth 1/4", 6 Mm

