Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Penn Scale 431 P Scoop 11-1/2" X 21-1/2" X 5-1/2" 6" Foot Dia.
| Manufacturer | Penn Scale |
|---|---|
| Model Number | 431 P |
| Manufacturer Part # | 431 P |
| Parts | Scoop |
| Width | 21.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 2 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
