$663.62
$781.00
Compare Price
You save
$117.38
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6654101C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B6654101C Filter Crumb Cth Wldmt Ag14
Item:
#1259767
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6654101C |
| Manufacturer Part # | B6654101C |
| Height | 4.55" |
| Width | 10.3" |
| Depth | 16.6" |
| Weight | 3.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B6654101C Filter Crumb Cth Wldmt Ag14
$663.62
$781.00
You save
$117.38
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6654101C Filter Crumb Cth Wldmt Ag14