Free Shipping
Free Shipping
$1,732.57
$2,039.00
Compare Price
You save
$306.43
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6660402C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B6660402C Fltr Crg Frm P18 Rp18
Item:
#1256537
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6660402C |
| Manufacturer Part # | B6660402C |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 16.5 lbs |
| Weight | 16.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B6660402C Fltr Crg Frm P18 Rp18
$1,732.57
$2,039.00
You save
$306.43
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6660402C Fltr Crg Frm P18 Rp18