Free Shipping
Free Shipping
$4,134.71
$4,866.00
Compare Price
You save
$731.29
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6664110
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B6664110 Fltr Pan Assy Sfd F40 P U
Item:
#1256541
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6664110 |
| Manufacturer Part # | B6664110 |
| Height | 13" |
| Width | 27" |
| Depth | 36" |
| Weight | 43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B6664110 Fltr Pan Assy Sfd F40 P U
$4,134.71
$4,866.00
You save
$731.29
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6664110 Fltr Pan Assy Sfd F40 P U