Free Shipping
Free Shipping
$1,096.98
$1,291.00
Compare Price
You save
$194.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6665301
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B6665301 Fltr Drn Out Lh Bnb To Sg14/18
Item:
#1255659
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6665301 |
| Manufacturer Part # | B6665301 |
| Height | 3.95" |
| Width | 12.65" |
| Depth | 19.4" |
| Weight | 3.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B6665301 Fltr Drn Out Lh Bnb To Sg14/18
$1,096.98
$1,291.00
You save
$194.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6665301 Fltr Drn Out Lh Bnb To Sg14/18
