Free Shipping
Free Shipping
$884.55
$1,041.00
Compare Price
You save
$156.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6670402
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B6670402 Filter Drain Spout Assembly
Item:
#1511500
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6670402 |
| Manufacturer Part # | B6670402 |
| Height | 4" |
| Width | 9.35" |
| Depth | 13.05" |
| Weight | 6.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B6670402 Filter Drain Spout Assembly
$884.55
$1,041.00
You save
$156.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6670402 Filter Drain Spout Assembly