Free Shipping
Free Shipping
$1,337.45
$1,574.00
Compare Price
You save
$236.55
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6671102
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B6671102 Fltr Clip Ppr Wldmt Sgf 14
Item:
#1256502
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6671102 |
| Manufacturer Part # | B6671102 |
| Height | 4" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 2.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B6671102 Fltr Clip Ppr Wldmt Sgf 14
$1,337.45
$1,574.00
You save
$236.55
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6671102 Fltr Clip Ppr Wldmt Sgf 14
