Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6682601
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B6682601 Fltr Wldmt Lh Sgm24 Sgm34
Item:
#1510182
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6682601 |
| Manufacturer Part # | B6682601 |
| Height | 1" |
| Width | 6" |
| Depth | 37" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6682601 Fltr Wldmt Lh Sgm24 Sgm34