Free Shipping
Free Shipping
$1,966.24
$2,314.00
Compare Price
You save
$347.76
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6683202-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B6683202-C Fltr 8gpm Pg Vkg 208/24 0v>03
Item:
#1256504
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6683202-C |
| Manufacturer Part # | B6683202-C |
| Height | 12" |
| Width | 13" |
| Depth | 26" |
| Weight | 37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B6683202-C Fltr 8gpm Pg Vkg 208/24 0v>03
$1,966.24
$2,314.00
You save
$347.76
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6683202-C Fltr 8gpm Pg Vkg 208/24 0v>03