Free Shipping
Free Shipping
$2,369.00
$2,788.00
Compare Price
You save
$419.00
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6684501C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B6684501C Fltr Assy Waste Oil Sfs G14
Item:
#1255391
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6684501C |
| Manufacturer Part # | B6684501C |
| Height | 8" |
| Width | 8" |
| Depth | 38" |
| Weight | 8.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B6684501C Fltr Assy Waste Oil Sfs G14
$2,369.00
$2,788.00
You save
$419.00
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6684501C Fltr Assy Waste Oil Sfs G14