Free Shipping
Free Shipping
$4,814.48
$5,666.00
Compare Price
You save
$851.52
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6688101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B6688101 Fltr Pan Wldmt Tb Sf Sh T
Item:
#1255795
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6688101 |
| Manufacturer Part # | B6688101 |
| Height | 14" |
| Width | 22" |
| Depth | 36" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B6688101 Fltr Pan Wldmt Tb Sf Sh T
$4,814.48
$5,666.00
You save
$851.52
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6688101 Fltr Pan Wldmt Tb Sf Sh T
