Free Shipping
Free Shipping
$1,484.45
$1,747.00
Compare Price
You save
$262.55
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6697801-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B6697801-C Fltr Crmb Cth Sfslv14
Item:
#1255071
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6697801-C |
| Manufacturer Part # | B6697801-C |
| Height | 6.2" |
| Width | 6.55" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 2.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B6697801-C Fltr Crmb Cth Sfslv14
$1,484.45
$1,747.00
You save
$262.55
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6697801-C Fltr Crmb Cth Sfslv14

