$284.66
$335.00
Compare Price
You save
$50.34
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6745901
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B6745901 Wrg Box Pmp 120v Sfd
Item:
#1255358
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6745901 |
| Manufacturer Part # | B6745901 |
| Height | 1.5" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B6745901 Wrg Box Pmp 120v Sfd
$284.66
$335.00
You save
$50.34
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6745901 Wrg Box Pmp 120v Sfd
