$515.78
$607.00
Compare Price
You save
$91.22
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6778780-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B6778780-C Wrg 18kw 1986 Wire Box W/comp
Item:
#1255469
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6778780-C |
| Manufacturer Part # | B6778780-C |
| Height | 1.2" |
| Width | 7" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B6778780-C Wrg 18kw 1986 Wire Box W/comp
$515.78
$607.00
You save
$91.22
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6778780-C Wrg 18kw 1986 Wire Box W/comp