$180.99
$213.00
Compare Price
You save
$32.01
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6779850
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B6779850 Wr Radix Assembly.
Item:
#1511622
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6779850 |
| Manufacturer Part # | B6779850 |
| Height | 0.85" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B6779850 Wr Radix Assembly.
$180.99
$213.00
You save
$32.01
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6779850 Wr Radix Assembly.