Free Shipping
Free Shipping
$2,315.46
$2,725.00
Compare Price
You save
$409.54
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6780701
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B6780701 Cord 4g/4c 15 60p 60a 2 50v 6ft
Item:
#1256445
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6780701 |
| Manufacturer Part # | B6780701 |
| Height | 3.9" |
| Width | 19.65" |
| Depth | 19.85" |
| Weight | 9.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B6780701 Cord 4g/4c 15 60p 60a 2 50v 6ft
$2,315.46
$2,725.00
You save
$409.54
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6780701 Cord 4g/4c 15 60p 60a 2 50v 6ft
