$84.12
$99.00
Compare Price
You save
$14.88
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6787501
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B6787501 Wrg Harn Spnl Tap Jmpr Sspg
Item:
#1255395
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6787501 |
| Manufacturer Part # | B6787501 |
| Height | 1.05" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B6787501 Wrg Harn Spnl Tap Jmpr Sspg
$84.12
$99.00
You save
$14.88
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6787501 Wrg Harn Spnl Tap Jmpr Sspg
