$167.39
$197.00
Compare Price
You save
$29.61
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6789101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B6789101 Wrg Boost Vlv 120v Gpc1 8
Item:
#1255383
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6789101 |
| Manufacturer Part # | B6789101 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B6789101 Wrg Boost Vlv 120v Gpc1 8
$167.39
$197.00
You save
$29.61
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6789101 Wrg Boost Vlv 120v Gpc1 8