Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6809601
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B6809601 Wiring Hv Rov Rf Delta 3ph
Item:
#1511623
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6809601 |
| Manufacturer Part # | B6809601 |
| Height | 0.65" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6809601 Wiring Hv Rov Rf Delta 3ph