Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B7319105C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B7319105C Pvt Box Elmt E14 208v
Item:
#1255543
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B7319105C |
| Manufacturer Part # | B7319105C |
| Height | 12.3" |
| Width | 16.1" |
| Depth | 21.3" |
| Weight | 22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B7319105C Pvt Box Elmt E14 208v