$412.11
$485.00
Compare Price
You save
$72.89
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B7402240-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B7402240-C White Donut Assembly
Item:
#1511716
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B7402240-C |
| Manufacturer Part # | B7402240-C |
| Height | 1.55" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B7402240-C White Donut Assembly
$412.11
$485.00
You save
$72.89
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B7402240-C White Donut Assembly