KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other B7473009
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B7473009 Plate Mount Leg
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B7473009 |
| Manufacturer Part # | B7473009 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B7473009 Adjustable Equipment Leg, 3-1/2" Plate Mount 6" Leg With 1-3/4" Adj Hex Foot, Stainless Steel 2000 Lbs Per Leg 2-5/8" Mounting Hole, Centers 1/2"-13 Flush Stud With Removable Plate, 1-5/8" Dia Leg

