Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco -B7490701
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco -B7490701 Fryer Crumb Scoop 2" X 6" X 2
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | -B7490701 |
| Manufacturer Part # | -B7490701 |
| Height | 3" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 21.75" |
| Weight | 1.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco -B7490701 Stainless Steel Fryer Crumb Scoop With Drain Holes., Cup Size 2"w X 6"l X 2-1/2"h. Overall Length 20-1/4".

