$151.26
$178.00
Compare Price
You save
$26.74
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B7510102-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B7510102-C Extension Kit Knob
Item:
#1133883
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B7510102-C |
| Manufacturer Part # | B7510102-C |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Pitco B7510102-C Extension Kit Knob
$151.26
$178.00
You save
$26.74
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B7510102-C Knob & Extension Kit For Robertshaw 700 Series Gas Safety., Pitco Fryer Pg 14r F14b Pg14

