Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B7510104-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B7510104-C 14 Utrl Hdl Exts 7 Pg 18ufm
Item:
#1188758
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B7510104-C |
| Manufacturer Part # | B7510104-C |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B7510104-C 14 Utrl Hdl Exts 7 Pg 18ufm

