Free Shipping
Free Shipping
$1,355.29
$1,595.00
Compare Price
You save
$239.71
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8002702
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8002702 Vlv Gas 1/2 Bgor Tcoupl E Lp
Item:
#1256378
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8002702 |
| Manufacturer Part # | B8002702 |
| Height | 3.15" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 9.95" |
| Weight | 1.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B8002702 Vlv Gas 1/2 Bgor Tcoupl E Lp
$1,355.29
$1,595.00
You save
$239.71
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8002702 Vlv Gas 1/2 Bgor Tcoupl E Lp