$406.17
$478.00
Compare Price
You save
$71.83
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8018002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8018002 Pg Tbg Drn Line Ppg14d
Item:
#1256045
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8018002 |
| Manufacturer Part # | B8018002 |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 10.9" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B8018002 Pg Tbg Drn Line Ppg14d
$406.17
$478.00
You save
$71.83
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8018002 Pg Tbg Drn Line Ppg14d
