Free Shipping
Free Shipping
$1,027.30
$1,209.00
Compare Price
You save
$181.70
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8033302C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8033302C Pg Manf Gas Rr Assy Sg1 4/sg18
Item:
#1255093
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8033302C |
| Manufacturer Part # | B8033302C |
| Height | 1.8" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 25.8" |
| Weight | 5.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B8033302C Pg Manf Gas Rr Assy Sg1 4/sg18
$1,027.30
$1,209.00
You save
$181.70
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8033302C Pg Manf Gas Rr Assy Sg1 4/sg18