$114.59
$271.00
Compare Price
You save
$156.41
(58%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8039517-C Pilot Burner Nat
Item:
#1143765
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8039517-C |
| Manufacturer Part # | B8039517-C |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
Pitco B8039517-C Pilot Burner Nat
$114.59
$271.00
You save
$156.41
(58%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8039517-C Nat Pilot Assembly W/igniter Bracket And Flexible, Tubing #22 Orifice, Pitco, Fryer Sgm (ei) Ssh55/75

