$229.43
$270.00
Compare Price
You save
$40.57
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8043239C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco B8043239C Pg Conv Ssh55 Lp To Nat Vr8204
Item:
#1255497
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8043239C |
| Manufacturer Part # | B8043239C |
| Height | 1.45" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 8.55" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco B8043239C Pg Conv Ssh55 Lp To Nat Vr8204
$229.43
$270.00
You save
$40.57
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8043239C Pg Conv Ssh55 Lp To Nat Vr8204
